A Battlefield főnöke szerint csak azért létezik a Call of Duty, mert az EA-nél fa**ok voltak

A GQ magazinnak adott interjúban Vince Zampella a Battlefield 6 modern katonai lövöldözős játékok megmentésének lehetőségéről beszélt, valamint saját fejlesztői pályafutásáról is, hiszen korábban az eredeti Call of Duty csapat tagja volt. Zampella nem kevesebbet állít, minthogy a Call of Duty egyetlen oka, hogy létezik, az,...
Elolvasom a teljes cikket a Game Channel weboldalán
Tovább a Game Channel oldalára