A Ghost of Yotei a PS legnagyobb eladását hozta össze Európában a Spider-Man 2 óta

A Ghost of Yotei első hétvégéjén elért eladási eredményei alapján a PlayStation játékok közül a legnagyobb első fél által kiadott játék lett Európában a Spider-Man 2 óta - derül ki a GSD European Chart adataiból. A rangsort a The Game Business közölte és eszerint a Ghost of Yotei mind az eladási darabszám, mind a bevétel te...
Elolvasom a teljes cikket a Game Channel weboldalán
Tovább a Game Channel oldalára